Firma Adı İletişim Konum
BESTEL TEK.ÜRÜN.SAN. VE TİC.A.Ş.
ORGANİZE SANAYİ BÖL. 11. CAD NO:14 / ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 236 1141
Web: www.kilicoglu.com.tr
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Çatı ve Cephe Kaplamaları

1927 yılında Eskişehir’de kurulan Türkiye’nin ilk kiremit fabrikalarından olan Kılıçoğlu günümüzde yapı sektörünün önderleri arasında yer almaktadır. Sektörde liderliğini sürdüren Kılıçoğlu çatılar için Mükemmel Kiremit ve Çatı detaylarının uzun ömürlü çözümü için kullanılan çatı sistemlerini sunmaktadır. Kılıçoğlu yeni tesisi Megaron ile birlikte toplam 8 milyon m2 kiremit üretim kapasitesine ulaşmıştır. Kil kiremit üretiminde Türkiye’nin lider markası olan Kılıçoğlu’nun, yeni fabrika yatırımı sayesinde, ürün yelpazesi ve çeşitliliği arttırmıştır. Kılıçoğlu çatı teknolojileri markası Megaron Çatı Teknolojileri ile anahtar teslim garantili çatı hizmeti sunmaktadır. Kılıçoğlu kurulduğu günden bu yana Türkiye ’nin en büyük ve modern üretim tesislerine sahip olmakla kalmamış, şu anda üretimlerini gerçekleştirdiği Eskişehir fabrikasıyla Dünyada da tek çatı altındaki sayılı kiremit üretim kapasitelerinden birine sahip olmuştur. Kılıçoğlu tarihi boyunca Türkiye çatı sektöründe ilklere öncülük etmiş, yüzyıllardır süregelen kil kiremit çatı kültürünü sürdürmeyi kendine amaç edinmiş, ‘Kalite bilincini yapılara taşımak’ misyonuyla çatı ile ilgili her türlü çözümü sunan köklü bir markadır. Vizyonu, Türkiye’nin lider kiremit markası olarak bu güne kadar ki taşıdığı misyonu Türkiye’nin lider çatı ve cephe çözümleri firması olarak devam ettirmek olan Kılıçoğlu, müşterilerinin çatı ile ilgili tüm taleplerine karşılık vererek, lider konumunu sürdürmeyi hedeflerken sektöründe çevreci, estetik, enerji verimli ve kolay uygulanabilen inşaat malzemeleri yatırımlarına devam etmektedir.

Kil KiremitlerGranada Kiremit
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Estetiğin en önemli unsur olduğu Çatıların tercihi. Geniş kavisli, üstten ve yandan kenetlenme tasarımı ile hayallerinizdeki evin Çatısını süslüyor. Boyutları: 24x40,5cm (±%2) Ağırlık: 3000gr (±100gr) Safriyat: 15 adet/metrekare Mukavemet: 400 Kgf (±20kgf

Kil KiremitlerAkdeniz Kiremit
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çift kanallı kenetlenme sistemi sayesinde suyu tahliye etme özelliğini daha güvenli bir hale getirmektedir. Şaşırtmalı döşenmesi halinde her uzunlukta çatıyı su akıntısına karşı güvenle korur. Boyutları: 24x41cm (±%2) Ağırlık: 2950gr (±100gr) Sarfiyat: 15 adet/metrekare Mukavemet: 300 Kgf (±20kgf)

Agrega KiremitlerMegaron S - Megaron V
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ÖLÇÜLER 33cm x 42 cm AĞIRLIK 4.2 kg (± %5) PALET / ADET 252 Adet / Palet TÜKETİM 10 Adet / m2

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.